Blog

« Wróć

Trendy w marketingu internetowym

27

lip

Trendy w marketingu internetowym

Poznaj trendy w marketingu internetowym. Wygraj wejściówki na VIII Forum Marketingu Internetowego

Końcem lipca w Warszawie odbędzie sie forum poświęcone trendom w marketingu internetowym. To już 8 edycja forum. Tym razem organizatorzy zaprosili na prelekcję naszego człowieka:) Jarek Jopek będzie mówił o strategiach inbound marketingowych, które efektywnie łączą wyszukiwarki, marketing treści i media społecznościowe. Daj się znaleźć - dowiedz się co zrobić, żeby Twoi klienci sami docierali do ciebie przez internet

W programie jest więcej ciekawych tematów. Dr Anna Miotk odpowie na pytanie czy da się sprzedawać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Robert Rachwał przedstawi jak można wykorzystywać technologie mobilne do działań marketingowych. Cezary Lech opowie o dywersyfikacji źródeł ruchu oraz o tym jak na to wpływają media społecznościowe. W kolejnych częściach, dzięki Krzysztofowi Urbanowiczowi poznamy tajniki marketingu treści (content marketing). Konferencję zamknie wykład i dyskusja dotycząca Kobieta jako adresat marketingu internetowego, którą poprowadzi Artur Jabłoński.

Chcesz wybrać się na na konferencję? Weź udział w konkursie na naszym profilu na Facebook-u. Mamy dla was dwa bilety na to wydarzenie.

Zobacz szczegółowy program i  wygraj wejściówki na VIII Forum Marketingu Internetowego